РЕЄСТРАЦІЯ ТМ В ЄВРОПІ

 Реєстрація торговельної марки (ТМ) – це ефективний спосіб захистити ваш бренд. Витрати маленькі, а потенційні вигоди можуть бути величезні.

 

В ЄС ТМ реєструються через Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO).

Зареєстрована ТМ діє протягом 10 років. Потім її дію можна продовжити.

 

3 причини зареєструвати свою торговельну марку в ЄС

Реєстрація торгової марки дає бізнесу ряд переваг, зокрема:

 1. Захист. Ви отримаєте правовий захист від використання вашої ТМ іншими особами без дозволу.
 2. Ідентифікація бренду: ТМ допомагає створити та зміцнити ідентичність бренду. За допомогою цього клієнти легше впізнають вас та починають довіряти.
 3. Ліцензування. зареєстровану ТМ можна ліцензувати або згодом продати іншим компаніям. Це додаткові способи монетизації ТМ.

 

Хто може подати заявку на реєстрацію торгової марки в Європейському Союзі?

Зареєструвати ТМ в ЄС може як фізична, так і юридична особа. Резидентство чи громадянство заявника не має значення.

 

4 етапи реєстрації торгової марки в Європейському Союзі?

 1. Пошук аналогів ТМ. Так ви переконаєтеся, що запропонована ТМ ще не зареєстрована, та не використовується кимось іншим. Важливо переконатися, що ваша торгова марка не порушує права на існуючі торгові марки. Порушення таких прав може призвести до судових позовів проти вашого бізнесу. Якщо ви реєструєте ТМ із нами, попередню експертизу проведемо ми.
 2. Подача заявки до Відомства (EUIPO).
 3. Заявка проходить експертизу, яка перевірить її на (1) відповідність формальним вимогам, та (2) потенційні конфлікти із вже зареєстрованими ТМ.
 4. Відомство схвалює заявку та публікує її в журналі. Після цього ТМ вважається зареєстрованою.

 

Час реєстрації

Процес реєстрації торгової марки в ЄС займає 4-5 місяців, але може тривати і довше.

Після реєстрації власник отримує виключні права на використання ТМ з товарами та послугами, для яких вона зареєстрована.

 

Вартість реєстрації

 • 1600 EUR – один клас, в ціну входить сплата офіційного збору (850 євро) за реєстрацію.
 • 900 EUR – кожний наступний клас.

 

Чи можна зареєструвати ТМ самому?

Так, ви можете зареєструвати торгову марку власноруч. Для цього перегляньте вище описані етапи, та дійте по цій інструкції.

Водночас, якщо ви бажаєте підвищити шанс на реєстрацію вашої ТМ – радимо звернутися до юристів.

Ми допоможемо вам:
 • провести попередню експертизу;
 • виявити потенційні конфліктні ситуації;
 • подати заявку на реєстрацію ТМ із урахуванням всіх стандартів та вимог законодавства;
 • вести комунікацію із Відомством (EUIPO).

Звертайтеся до нас за консультацією через форму зворотнього звязку, електронною поштою Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. чи телефонуйте за номером телефону +38 093 171 2818.

Корисні посилання

Остались вопросы?
Заполните заявку на бесплатную консультацию.

07.04.2023    Холдинг в Британії - престиж і нові пільги
Великобританія залишається однією із найпривабливіших юрисдикцій для холдингових компаній. Незважаючи на зростання ставки корпоративного податку у... [Читать далее]
03.01.2023    Міжнародні трасти на Кіпрі
Кіпрські трасти залишаються потужним і гнучким інструментом для податкового планування, захисту активів і передачі їх у... [Читать далее]
09.11.2022    Чем хорош штат Вайоминг для украинского бизнеса?
Вы когда-нибудь задумывались над тем, какие преимущества можно получить, зарегистрировав компанию в США? Вот только... [Читать далее]

Все новости
02.11.2022   Украинский бизнес и штат Делавэр
Почему миллионы бизнесменов США и мира стремятся в Делавэр? Чем он может быть полезен украинскому бизнесу?...[Читать далее]
12.10.2022   Компании в США
По просьбам читателей публикуем материал о том где и какие компании лучше регистрировать в США. При правильном использовании такая компания будет работать лучше чем офшор....[Читать далее]
01.09.2022   Де українському бізнесу добре в Європі
Багато українських бізнесменів думають про переїзд за кордон. Зазвичай їх погляд зупиняється на найближчому оточенні — Східній Європі. Але вона досить різноманітна і є на її територій окремі місця, де створені більш сприятливі умови для бізнесу....[Читать далее]

все новости

 

© 2019 Компания Nexus™. Все права защищены.

Аналитические материалы, размещенные на сайте , имеют исключительно информационное назначение, не являются предложением проводить операции на рынке ценных бумаг или осуществлять те или иные инвестиции, и не могут рассматриваться как специальная юридическая консультация или руководство к действию. Мы прилагаем все разумные усилия, чтобы публикуемая информация была актуальной, точной и достоверной. Тем не менее, Nexus™ не несет ответственность за убытки (как прямые, так и косвенные), полученные в результате самостоятельного использования опубликованной информации. Любые решения в области бизнеса и инвестиций всегда связаны с риском. Непременным условием принятия таких решений должно быть понимание этих рисков и осознание личной ответственности за результаты. Некоторые услуги могут быть ограничены для резидентов Украины.