Торговельна марка (ТМ) є важливим інструментом для захисту бізнесу та його активів. Незначні витрати на її реєстрацію з часом можуть окупитись багатократно.

У Великобританії ТМ реєструє Відомство інтелектуальної власності (IPO).

Зареєстрована ТМ діє протягом 10 років з дати подання заявки і може бути продовжена після завершення цього строку.

 

Хто може подати заявку на реєстрацію торгової марки у Великобританії?

Подати заявку може будь-хто: юридична чи фізична особа, резидент чи нерезидент.

Однак, заявник повинен мати юридичну адресу у Великій Британії або в країні Європейської економічної зони (ЄЕЗ). При реєстрації ТМ з нами ми надаємо таку адресу.

Перед подачею заявки потрібно провести пошук ТМ. Так ми переконуємося, що запропонована ТМ ще не зареєстрована та не використовується кимось іншим.

Також важливо переконатися, що ваша торгова марка не порушує права на будь-які існуючі торгові марки, що може призвести до судових позовів проти вашого бізнесу.  Перед подачею заявки наші юристи все це зроблять.

Час реєстрації

Процес реєстрації торгової марки у Великій Британії зазвичай займає 3-4 місяці, але може тривати довше.
Після реєстрації власник отримує виключні права на використання ТМ з товарами та послугами, для яких вона зареєстрована.

Чому варто зареєструвати свою торговельну марку?

Реєстрація торгової марки дає бізнесу ряд переваг, зокрема:

  • Захист: ви отримаєте правовий захист від використання вашої ТМ іншими особами без дозволу.
  • Ідентифікація бренду: ТМ допомагає створити та зміцнити ідентичність бренду. За допомогою цього клієнти легше впізнають вас та починають довіряти.
  • Ліцензування: зареєстровану ТМ можна ліцензувати або згодом продати іншим компаніям. Це додаткові способи монетизації ТМ.

Вартість реєстрації

  • 540 EUR – один клас;
  • 390 EUR – кожний наступний клас.

Звертайтеся до нас за консультацією на пошту Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., телефонуйте за номером телефону +38 093 171 2818, або заповніть форму нижче.

Корисні посилання:

Остались вопросы?
Заполните заявку на бесплатную консультацию.

07.04.2023    Холдинг в Британії - престиж і нові пільги
Великобританія залишається однією із найпривабливіших юрисдикцій для холдингових компаній. Незважаючи на зростання ставки корпоративного податку у... [Читать далее]
03.01.2023    Міжнародні трасти на Кіпрі
Кіпрські трасти залишаються потужним і гнучким інструментом для податкового планування, захисту активів і передачі їх у... [Читать далее]
09.11.2022    Чем хорош штат Вайоминг для украинского бизнеса?
Вы когда-нибудь задумывались над тем, какие преимущества можно получить, зарегистрировав компанию в США? Вот только... [Читать далее]

Все новости
02.11.2022   Украинский бизнес и штат Делавэр
Почему миллионы бизнесменов США и мира стремятся в Делавэр? Чем он может быть полезен украинскому бизнесу?...[Читать далее]
12.10.2022   Компании в США
По просьбам читателей публикуем материал о том где и какие компании лучше регистрировать в США. При правильном использовании такая компания будет работать лучше чем офшор....[Читать далее]
01.09.2022   Де українському бізнесу добре в Європі
Багато українських бізнесменів думають про переїзд за кордон. Зазвичай їх погляд зупиняється на найближчому оточенні — Східній Європі. Але вона досить різноманітна і є на її територій окремі місця, де створені більш сприятливі умови для бізнесу....[Читать далее]

все новости

 

© 2019 Компания Nexus™. Все права защищены.

Аналитические материалы, размещенные на сайте , имеют исключительно информационное назначение, не являются предложением проводить операции на рынке ценных бумаг или осуществлять те или иные инвестиции, и не могут рассматриваться как специальная юридическая консультация или руководство к действию. Мы прилагаем все разумные усилия, чтобы публикуемая информация была актуальной, точной и достоверной. Тем не менее, Nexus™ не несет ответственность за убытки (как прямые, так и косвенные), полученные в результате самостоятельного использования опубликованной информации. Любые решения в области бизнеса и инвестиций всегда связаны с риском. Непременным условием принятия таких решений должно быть понимание этих рисков и осознание личной ответственности за результаты. Некоторые услуги могут быть ограничены для резидентов Украины.